Zjarr në një banesë në Fushë Kosovë, lëndohet një person


Warning: Attempt to read property "post_excerpt" on null in /home/jpdprxqzxp/philoshea.co.uk/wp-content/themes/newsair/single.php on line 84

Një person është lënduar dje në rrugën “Pajazit Islami” në Fushë Kosovë, si pasojë e një zjarri që ka përfshirë një banesë.

Policia ka informuar se i lënduari me autoambulancë është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor.

“Është raportuar se për shkak të defektit të rrymës është përfshirë nga zjarri një banesë. Njësit relevante policore, eksperti i zjarreve, emergjenca si dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes të cilët kanë arrite të lokalizojnë zjarrin.”, ka informuar Policia përmes raportit 24 orësh.    /TV Arbëria

By admin

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *