Vazhdojnë tensionet në ndeshjen kundër Rumanisë, Rrahmani përpak sa nuk përplaset fizikisht – VIDEO

By admin Sep 12, 2023

Warning: Attempt to read property "post_excerpt" on null in /home/jpdprxqzxp/philoshea.co.uk/wp-content/themes/newsair/single.php on line 84

Edhe pas rinisjes së ndeshjes mes Rumanisë dhe Kosovës, pas rreth 30 minutave pauzë, ku shkak u bë thirrja skandaloze e tifozëve rumunë “Kosova është Serbi” po vazhdojnë përsëri tensionet

Në këtë rinisje, përpos tensioneve që po krijojnë tifozët, tensione po shënohen edhe në mes të lojtarëve.

Ishte kapiteni i Kombëtarës, Amir Rrahmani ai i cili përpak sa nuk u përplas fizikisht pas një konflikti verbal me lojtarin me numrin 9, Puscas.

Për më shumë ndiqeni videon në vijim:

[/video]

By admin

Related Post