Super, super gol nga Jasir Asani – festë në ‘Air Albania’

By admin Sep 10, 2023

Warning: Attempt to read property "post_excerpt" on null in /home/jpdprxqzxp/philoshea.co.uk/wp-content/themes/newsair/single.php on line 84

Shqipëria ka kaluar në epërsi ndaj Polonisë me super golin e shënuar nga Jasir Asani.

Në një ndeshje të fortë nga të dy skuadrat kuqezinjtë kanë arritur të marrin epërsinë.

Zhvillohej minuta e 37-të, kur Jasir Asani merr një top nga e djathta dhe me një gjuajtje të fuqishme shënoi për 1-0.

Festë e madhe e tifozëve në ‘Air Albania’ që i kanë mbushur shkallët si asnjëherë më parë.

Shipqëria po kërkon fitore për vendin e parë në grup.

https://twitter.com/i/status/1700954775074820526

By admin

Related Post