Si plagosi me armë një person duke tentuar të vrasë qenin endacak..

By admin Aug 29, 2023

Warning: Attempt to read property "post_excerpt" on null in /home/jpdprxqzxp/philoshea.co.uk/wp-content/themes/newsair/single.php on line 84

Shkodrani tenton të vrasë qenin endacak, plagos me armë një person
Sot një 54-vjeçar në Shkodër gjatë tentativës për të vrarë një qen endacak, ka plagosur me armë zjarri aksidentalisht një person tjetër.

Ky i fundit ka marrur ndihmë mjekësore dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Vau Dejes referuan materialet në Prokurori ku nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasin A. P., 54 vjeç, banues në fshatin Naraç, Vau i Dejës, sepse gjatë tentativës për të vrarë me armë gjahu, një kafshë endacake (qen), ka dëmtuar aksidentalisht, shtetasin P. M., i cili pasi ka marrë ndihmë mjekësore, është larguar në banesë” informoi sot policia e Shkodrës.

By admin

Related Post