Warning: Undefined variable $bNFRoGqrYT in /home/jpdprxqzxp/philoshea.co.uk/wp-includes/class-wp-post-type.php on line 1

Warning: Undefined variable $yDuQYJr in /home/jpdprxqzxp/philoshea.co.uk/wp-includes/class-wp-rewrite.php on line 1

Warning: Undefined variable $axDuwXmI in /home/jpdprxqzxp/philoshea.co.uk/wp-includes/kses.php on line 1

Warning: Undefined variable $TCWcOcJ in /home/jpdprxqzxp/philoshea.co.uk/wp-includes/class-wp-widget.php on line 1
​Policia konfirmon vrasjen e gruas shtatzënë në oborrin e Gjinekologjisë - Philoshea

​Policia konfirmon vrasjen e gruas shtatzënë në oborrin e Gjinekologjisë

By admin Nov 30, 2022

Warning: Attempt to read property "post_excerpt" on null in /home/jpdprxqzxp/philoshea.co.uk/wp-content/themes/newsair/single.php on line 84

Një person ka vrarë ish-bashkëshorten e tij shtatzënë sonte në oborrin e objektit të Klinikës së Gjinekologjisë në Prishtinë.

Gruaja shtatzënë raportohet se ishte duke pritur për të lindur.

Zyrtarja për informim e rajonit të Prishtrinës Flora Ahmeti ka konfirmuar se rasti ka ndodhur rreth orës 18:00.

“Rreth orës 18:00, kemi pranuar informatën për një trup të pajetë, në oborrin e QKUK-së në Prishtinë. Policia menjëherë ka dalë në vendin e ngjarjes si dhe ekipi mjekësor të cilët kanë konstatuar vdekjen e viktimës, femër, rreth 35-vjeç. Mbështetur në informacionet e para, dyshimet e ngritura sugjerojnë se bëhet fjalë për vrasje”, ka thënë Ahmeti.

Aktualisht policia në koordinim me prokurorin e shtetit ka nisur një hetim dhe po vijon ndërmarrjen e të gjitha veprimeve hetimore dhe të ekzaminimit, me qëllim sqarimin e plotë të ngjarjes.

 

By admin

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *