“Për mua ka mbaruar”, Arbana jep përgjigjen e papritur për “Big Brother VIP”

By admin Aug 30, 2023

Warning: Attempt to read property "post_excerpt" on null in /home/jpdprxqzxp/philoshea.co.uk/wp-content/themes/newsair/single.php on line 84

Të gjithë presin me padurim të dinë se kur do të nisë edicioni i tretë i Big Brother VIP Albania, por Arbana ende merr pyetje të shumta për edicionin e kaluar.

Teksa i përgjigjej pyetjeve të ndjekësve, një prej tyre e pyeti moderatoren se kush mendon se është personi që meritonte më shumë në BBV dhe e kanë gjykuar gabimisht.

BB për mua ka mbaruar me 6 muaj. Kursejini pyetjet për të se nuk kam asnjë përgjigje interesante”, ia ktheu Arbana, duke mos shkruar më shumë se a ka mbaruar edhe epoka e moderimit të saj në këtë spektakël.

By admin

Related Post