Parashikimi i motit

By admin Dec 3, 2022 #Moti #Parashikimi #Temperaturat

Warning: Attempt to read property "post_excerpt" on null in /home/jpdprxqzxp/philoshea.co.uk/wp-content/themes/newsair/single.php on line 84

Gjatë dy ditëve të fundjavës do të mbizotërojë mot me vranësira dhe mundësi për reshje shiu gjatë ditës së diele.

Parashikimi për ditën e sotme (e shtunë) është mjegull e vranësira të ulëta orëve të mëngjesit përgjatë ultësirave ndërsa ditën kryesisht me vranësira.

Sipas Prishtina Weather, temperaturat minimale luhaten ndërmjet 2 gradë celsius e 5 gradë celsius, e ato maksimale rriten deri në 10 deri në 11 gardë celsius.

Era frynë e lehtë dhe mesatare kryesisht nga juglindja 3-6m/s, të dielën pak më e theksuar me hove deri në 13m/s.

Shtypja atmosferike mbetet lartë mbi vlera normale. /TV Arbëria

By admin

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *