Parashikimi i motit

By admin Sep 15, 2023

Warning: Attempt to read property "post_excerpt" on null in /home/jpdprxqzxp/philoshea.co.uk/wp-content/themes/newsair/single.php on line 84

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, njofton se të premten parashihet të mbajë mot me diell dhe vranësira.
Këto vranësira gjatë ditës vende-vende parashihen të sjellin shi.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 8-12 gradë Celsius.

Ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 24-29 gradë Celsius”, njofton IHMK.

By admin

Related Post