Nuk mjaftuan Xhaka dhe Shaqiri, Manuel Akanji tallet keq me futbollistët e Serbisë

By admin Dec 3, 2022 #futbollistët #Shaqiri #Xhaka

Warning: Attempt to read property "post_excerpt" on null in /home/jpdprxqzxp/philoshea.co.uk/wp-content/themes/newsair/single.php on line 84

Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri ishin në kryeqendër të vëmendjes dje ndaj Serbisë. Dyshja shqiptare e dërguan edhe njëherë kombëtaren kundërshtare në shtëpi, duke e mposhtur me rezultat 3 me 2.

Në momentin që Xhaka ishte i qetë, ishte Manuel Akanji që mendoi të poshtëronte lojtarët serbë. Gjatë momentit të festimit të Zvicrës pas ndeshjes, Akanji u jepte lamtumirën Serbisë që duhet të kthehet në shtëpi.

/TV Arbëria 

By admin

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *