Moti sot

By admin Aug 30, 2023

Warning: Attempt to read property "post_excerpt" on null in /home/jpdprxqzxp/philoshea.co.uk/wp-content/themes/newsair/single.php on line 84

Sot në vendin tonë pritet të mbajë mot  relativisht i freskët.

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat do të shënojnë ulje në të dy vlerat ekstreme, ku ato minimale do të sillen mes 14 dhe 17 gradë Celsius, ndërsa maksimalet mes 25 dhe 29 gradë Celsius.

Riga të dobëta lokale mund të ketë në viset e larta.

Do të fryjë erë nga drejtimi i veriut dhe verilindjes,  e lehtë deri mesatare.

By admin

Related Post