Moti për sot

By admin Sep 21, 2023

Warning: Attempt to read property "post_excerpt" on null in /home/jpdprxqzxp/philoshea.co.uk/wp-content/themes/newsair/single.php on line 84

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se në Kosovë sot do të mbajë mot me diell dhe vranësira.

IHK njofton se vranësirat kanë mundësi që vende-vende të sjellin riga shiu.

Temperaturat në vend nuk do të pësojnë ndryshime dhe mbeten pothuaj konstante me të mërkurës.

Në Prishtinë temperaturat do të jenë nga 19 ato minimale, deri në 28 gradë Celsius.

Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i juglindjes.

By admin

Related Post