Malishevë: Aksident me fatalitet, dyshohet për një të vdekur dhe disa të lënduar


Warning: Attempt to read property "post_excerpt" on null in /home/jpdprxqzxp/philoshea.co.uk/wp-content/themes/newsair/single.php on line 84

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Malishevë.

Sipas raportimeve të fundit, dyshohet se shoferi i veturës së përfshirë ka ndërruar jetë në vend, ndërsa ka disa të lënduar në furgonin me të cilin është përplasur vetura.

/TV Arbëria

 

Detaje shtesë nga Policia për aksidentin me fatalitet në Malishevë

By admin

Related Post