Humb jetën burri nga Deçani, u rrëzua aksidentalisht


Warning: Attempt to read property "post_excerpt" on null in /home/jpdprxqzxp/philoshea.co.uk/wp-content/themes/newsair/single.php on line 84

Një burrë nga fshati Carrabreg i Deçanit ka vdekur gjatë ditë së djeshme.

Sipas familjarëve i ndjeri ishte rrëzuar aksidentalisht dhe nuk u ka shpëtuar plagëve të marra.

Policia në raportin 24 orësh bën të ditur se ka nisur hetimin e vdekjes dhe se me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për autopsi.

/TV Arbëria

By admin

Related Post