Gjoshi: Ku janë Kurti, Osmani e Sveçla, pse në veri nuk po kalon shteti i Kosovës?


Warning: Attempt to read property "post_excerpt" on null in /home/jpdprxqzxp/philoshea.co.uk/wp-content/themes/newsair/single.php on line 84

Betim Gjoshi nga PDK, ka pyetur se ku janë kryeministrin Kurti, presidentja Osmani e ministri Sveçla, pas ngjarjeve në veri, raporton TV Arbëria.

Ai përmes një postimi në Facebook ka pyetur se pse nuk po kalon shteti i Kosovës në veri të tij.

Gjoshi ka bërë thirrje që KQZ të mos lihet e vetme dhe të mos shkelen të arriturat e Kosovës.

Postimi i tij i plotë:

Ku je Kryeministër, Albin Kurti?

Ku je Presidente, Vjosa Osmani?

Ku je Ministër, Xhelal Sveçla?

Pse nuk po kalon shteti i Kosovës në veri të Republikës së Kosovës?

Mos e leni vetë KQZ-në!

Kryeni punët tuaja, e të arriturat e Kosovës mos i shkelni me këmbët tuaja.

LEXO EDHE:

Policia jep detaje për shpërthimet në veri: Nuk ka të lënduar

Osmani: Situata në veri eskalon për shkak te bandave kriminale që përkrahën nga Vuçiq

 

Shpërthimet në Zubin Potok, Vuçiq: Janë urdhëruar nga Albin Kurti

By admin

Related Post