E dhimbshme: ndërron jetë në moshë të re drenicasi, lë pas gruan dhe 4 fëmijë

By admin Nov 4, 2022

Warning: Attempt to read property "post_excerpt" on null in /home/jpdprxqzxp/philoshea.co.uk/wp-content/themes/newsair/single.php on line 84

Ka ndërruar jetë në moshë të re, Florim Shala nga Kopiliqi i Poshtëm i Skenderajt, shkruan portali rajoni.org.

Lajmin për vdekjen e tij e kanë dhënë familjarët, të afërmit dhe shokët e të ndjerit.

Ai ka vdekur tragjikisht si rezultat i një aksidenti në vendin e punës.

Rajoni mëson se i ndjeri ka lënë pas gruan dhe 4 fëmijët.

Njoftomi i plotë:

Tê Allahut jemi,te ai do te kthehemi
Zoti te falt Xhenetin florim 😭😭😭
Ngushllime Familjes Shala dhe mbarë shoqeris
Prehu ne paqë shko im. Florim Shala

By admin

Related Post