Warning: Undefined variable $bNFRoGqrYT in /home/jpdprxqzxp/philoshea.co.uk/wp-includes/class-wp-post-type.php on line 1

Warning: Undefined variable $yDuQYJr in /home/jpdprxqzxp/philoshea.co.uk/wp-includes/class-wp-rewrite.php on line 1

Warning: Undefined variable $axDuwXmI in /home/jpdprxqzxp/philoshea.co.uk/wp-includes/kses.php on line 1

Warning: Undefined variable $TCWcOcJ in /home/jpdprxqzxp/philoshea.co.uk/wp-includes/class-wp-widget.php on line 1
Çifti i njohur i estradës, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi, këto ditë ndodhen në Itali. - Philoshea

Çifti i njohur i estradës, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi, këto ditë ndodhen në Itali.

By admin Sep 23, 2023

Warning: Attempt to read property "post_excerpt" on null in /home/jpdprxqzxp/philoshea.co.uk/wp-content/themes/newsair/single.php on line 84

Ata janë duke marrë pjesë në Javën e Modës në Milano, ku janë prezantuar në një prej ditëve të ngjarjes.

Marina mund të shihet tejet elegante e veshur me një fustan të gjatë deri tek gjuri, në ngjyrën rozë dhe me material të thurur.

Ndërsa edhe reperi i shumë hiteve të estradës, Ghetto Geasy, dukej mjaft ekstravagant i veshur me një kostum të kaltër prej sateni, i cili i përshtatej bashkëshortes së tij.

Në një video që dyshja kanë ndarë me ndjekësit e tyre në rrjetet sociale, ata mund të shihet teksa dalin nga vetura, për të shkuar në sfilatën e “Elisabetta Franchi”.

By admin

Related Post