Arrestohen dy persona në Prishtinë, vodhën barna në depon e Ministrisë së Shëndetësisë

By admin Dec 1, 2022 #Arrestime #Prishtinë #Vjedhje

Warning: Attempt to read property "post_excerpt" on null in /home/jpdprxqzxp/philoshea.co.uk/wp-content/themes/newsair/single.php on line 84

Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh ka bërë të ditur se ka ndodhur një rast i vjedhjes në Ministrinë e Shëndetësisë.

Dy të dyshuar meshkuj, njëri nga Kosova  dhe tjetri i Maqedonisë së Veriut, kanë vjedhur një sasi të barnave në një depo të Ministrisë.

Policia njofton se të dyshuarit janë arrestuar, ndërkaq në cilësi të provave materiale ka sekuestruar barnat që i kishin vjedhur dhe të njëjtit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje. /TV Arbëria

By admin

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *