Arbana Xharra publikon një moment të Iojës mes Zvicrës dhe Serbisë: Xhaka pak ka ba, çka ka mujt me ba…!


Warning: Attempt to read property "post_excerpt" on null in /home/jpdprxqzxp/philoshea.co.uk/wp-content/themes/newsair/single.php on line 84

Ndeshja mes Zvicrës dhe Serbisë po vazhdon ende të komentohet nga opinioni ngjarjet që ndodhën në atë ndeshje, raporton TV Arbëria.

Në lidhje me këtë ngjarje ka reaguar edhe gazetarja Arbana Xharra, e cila ka publikuar edhe një moment nga loja, teksa portieri serb kishte kapur për fyti Xhakën.

Xharra thotë se kur po e shoh këtë foto, Xhaka ‘pak ka ba, çka ka mujtë me ba‘.

Kjo foto po më shkakton mllef, shtoi tuje gazetarja.

Postimi i plotë:

Kur po e shoh këtë foto, Xhaka pak ka ba, çka jam tu mendu une (besoj edhe shumica prej jush) çka ka mujte me ba. Po nejse spo e zgjasë ma shumë, se qysh po me shkakton mllef kjo foto, po shkretoj najsen!

 

By admin

Related Post