Agim Bahtiri në zi, i vdes nëna

By admin Sep 22, 2023

Warning: Attempt to read property "post_excerpt" on null in /home/jpdprxqzxp/philoshea.co.uk/wp-content/themes/newsair/single.php on line 84

sh-kryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka dhënë lajmin e hidhur për vdekjen e nënës së tij.

Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, Bahtiri tha se nëna e tij vdiq në moshën 93-vjeçare, teksa bëri të ditur se ceremonia e varrimit do të mbahet të shtunën në orën 12:30 në varrezat e fshatit Gushavc.

“Mungesa jote, nanë, do të më përcjellë tërë jetën, e këshillat e tua, amanetet e fjalët e mira do t’i mbaj gjithmonë në zemër, si vlerën më të çmuar. Faleminderit stafit mjekësor që bënë të pamunduren për shpëtimin e jetës së nënës sime, faleminderit të gjithëve për telefonatat e pafundme por ky është caktimi i Allahut. Ceremonia e varrimit mbahet nesër (23.09.2023) në varrezat e fshatit Gushavc, me drekë (12:32)”, shkroi Bahtiri.

Të Allahut jemi dhe vetëm tek Ai do të kthehemi!Të dashur miq e dashamirë,Ju njoftoj se sot në moshën 93 vjeçare,…

By admin

Related Post